(Українська) Строк подання Звіту політичними партіями перенесено на квітень 2021!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відповідно до ч. 5 Розділу VI “Заключні положення” Закону України “Про політичні партії в Україні” встановлено, що звіт про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру політичних партій, передбачений статтею 17 цього Закону, подається не пізніше ніж на сороковий день після закінчення здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України (в редакції Закону України від 13.04.2020 №553-IX).

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” карантин в Україні продовжено до 28 лютого 2021 року.

Отже, враховуючи зазначене вище, та у разі якщо дію карантину в Україні не буде подовжено, останнім днем подачі політичними партіями Звіту про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру політичних партій за перший, другий, третій, четвертий квартали 2020 року має бути 09 квітня 2021 року включно.

Аналогічне роз’яснення розміщено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.