Каштанова Ірина Олександрівна – директор, керуючий партнер, сертифікований аудитор з 1994 року, до 2018 року член Аудиторської Палати України. Володіє дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності та подяками Міністерства фінансів України і Національного Банку України, грамотою Спілки аудиторів України. За багаторічну сумлінну працю та особистий внесок в розвиток аудиторської діяльності в Україні нагороджена Знаком пошани Аудиторської плати України. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 30 років .

 

Пашина Тетяна Сергіївна – керуючий партнер, сертифікований аудитор, володіє сертифікатом аудитора банків, дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності, Сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості», нагороджена грамотою від Аудиторської палати України за особисті видатні досягнення у сфері аудиторської діяльності. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 26 років.

 

 

Білобловський Святослав Володимирович – керуючий партнер, член Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), Сертифікований внутрішній аудитор (CIA), член Інституту внутрішніх аудиторів (IIA). Володіє сертифікатом аудитора та сертифікатом аудитора банків, які видані Аудиторською палатою України, сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості». Має великий досвід у наданні послуг у банківській сфері. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 23 роки.

 

Гаєвська Наталя Ісаківна – директор з контролю якості, керуючий партнерсертифікований аудитор з 1994 року, має дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності. Член Аудиторської палати України до 2016 року, Президент Спілки аудиторів України. Нагороджена Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, почесними відзнаками Аудиторської палати України, Спілки аудиторів України. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 30 років.