Аудиторська фірма «ПКФ УКРАЇНА», член Міжнародної мережі PKF International Limited, є однією з провідних компаній вітчизняного ринку у сфері незалежної оцінки фінансової інформації про діяльність суб’єктів господарювання.

До складу PKF International Limited входять аудиторські та консалтингові компанії зі 150 країн світу. Згідно огляду Міжнародного Бюлетеня бухгалтерського обліку (World Accounting Intelligence), ПКФ Інтернешнл Лімітед займає 15 позицію серед провідних світових мережевих фірм. Представляючи дану світову мережу в Києві, ми в повній мірі відповідаємо її високому статусу.

Діяльність фірми здійснюється на підставі внесення до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності  під № 3886 який опубліковано на сайті Аудиторської палати України https://www.apu.com.ua, у такі розділи:

  • «Суб’єкти аудиторської діяльності»,
  • “Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес”,
  • “Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності”.

За внутрішній контроль якості несе відповідальність директор Каштанова І.О., контактний телефон: +38 (044) 501-25-31.

Згідно рішення Аудиторської палати України від 22.02.2018 № 355/4, за результатами перевірки компанія «ПКФ УКРАЇНА» визнана такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості професійних послуг.

Місце державної реєстрації та наш головний офіс знаходяться в місті Києві, вулиця Хмельницького Богдана 52 Літ.Б, 4 поверх. Аудиторська фірма «ПКФ УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 34619277) .

Укладений договір добровільного страхування професійної діяльності аудиторів з ПрАТ СК “АРМА”