Каштанова Ірина Олександрівна – директор, керуючий партнер, сертифікований аудитор з 1994 року, до 2018 року член Аудиторської Палати України. Володіє дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності та подяками Міністерства фінансів України і Національного Банку України, грамотою Спілки аудиторів України. За багаторічну сумлінну працю та особистий внесок в розвиток аудиторської діяльності в Україні нагороджена Знаком пошани Аудиторської плати Україната. Досвід роботи в аудиторській діяльності 25 років .

 

 

Пашина Тетяна Сергіївна – керуючий партнер, сертифікований аудитор, володіє сертифікатом аудитора банків, дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності, Сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості», нагороджена грамотою від Аудиторської палати України за особисті видатні досягнення у сфері аудиторської діяльності. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 21 рік.

 

 

 

Білобловський Святослав Володимирович – керуючий партнер, член Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), сертифікований аудитор, володіє сертифікатом аудитора банків, сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості». Має великий досвід у наданні послуг у банківській сфері. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 18 років.