Каштанова Ірина Олександрівна – директор, керуючий партнер, сертифікований аудитор з 1994 року, член Аудиторської Палати України. Володіє дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності. За активну участь в розвитку аудиту в Україні нагороджена почесною грамотою Аудиторської плати Україната та подяками Міністерства фінансів України і Національного Банку України, грамотою Спілки аудиторів України . Досвід роботи в аудиторській діяльності 25 років .

 

 

Пашина Тетяна Сергіївна – керуючий партнер, сертифікований аудитор, володіє сертифікатом аудитора банків, дипломом АССА з Міжнародної Фінансової Звітності, Сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості». Досвід роботи в аудиторській діяльності – 21 років.

 

 

 

Білобловський Святослав Володимирович – керуючий партнер, член Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), сертифікований аудитор, володіє сертифікатом аудитора банків, сертифікатами «Аудитор систем менеджменту якості» та «Уповноважений представник керівництва в області якості». Має великий досвід у наданні послуг у банківській сфері. Досвід роботи в аудиторській діяльності – 18 років.